Konkursy sms
Konkurs sms to narzędzie marketingowege, które wyróżnia się spośród innych prostotą interakcji z klientem, a co za tym idzie - dużą skutecznością, wysokim stopniem responsywności, a także niskim współczynnikiem odrzuceń. Konkurs sms może występować w wielu odmianach: jako quiz wiedzowy, jako trafianie smsem nabliżej zadanej pory, jako najszybsza odpowiedź na pytanie. Elastyczność oferty jest praktycznie nieograniczona. Z chęcią przedyskutujemy z Tobą możliwe konfiguracje i z przyjemnością poprowadzimy Twój konkurs sms.
Płatności sms
Płatności sms to usługa, która cieszy się niezmienną popularnością od lat, głównie dzięki wygodzie przeprowadzenia transakcji, szybkości oraz dużej dowolności w zakresie kwoty transakcji (od 50 groszy EUP netto do 19 zł netto, a nawet więcej). Dzięki płatnościom sms zapewnisz łatwy i niewymagający żadnych procedur rejestracji, przelewów, potwierdzeń, sposób dostępu do strefy premium swojej strony www. Dzięki płatnościom sms klient otrzymać może od Ciebie dodatkowe bonusy już w sekundę od podjęcia przez niego decyzji. Płatności sms odbywają się poprzez wysłanie Sms Premium o podwyższonej płatności. W reakcji na Sms Premium użytkownik otrzymuje kod, który wpisuje na Twojej stronie i otrzymuje zamówioną usługę. Zapewniamy pełną obsługę płatności sms oraz bardzo atrakcyjne stawki. Zapraszamy do kontaktu.
Mobilny marketing
Zrób użytek ze swojej bazy klientów! Zwiększ sprzedaż o kilkadziesiąt procent w ciągu dosłownie chwili! Dzięki rozsyłce sms poinformujesz swoich klientów o nowej ofercie, poinformujesz o promocji, zaoferujesz zniżkę lub po prostu zareklamujesz się i wzmocnisz świadomość marki. Smsy marketingowe mogą być w pełni personalizowane i profilowane, dokładnie dostosowane do możliwości Twojej bazy. Wysyłka może się odbywać ściśle wg zadanych parametrów czasowych i ilościowych. W ramach usługi oferujemy również MMS marketingowy - obraz wart tysiąca słów, oraz WAP-Push marketingowy - bezpośredni odnośnik internetowy do wybranej strony - poszrzenie przekazu i zupełne pozyskanie klienta. Jeśli nie dysponujesz własną bazą klientów - nie przejmuj się - pośredniczymy w zakupie baz, sprofilowanych według Twoich potrzeb.
Sms Reminder
Prowadzisz przychodnię, studio tatuażu, salon fryzjerski, klinikę dentystyczną, warsztat samochodowy, hotel, spa, restauracje... lub dowolny inny biznes, gdzie masz bezpośredni umawiany kontakt z klientami? Sms Reminder nie tylko ułatwi życie Tobie i Twojej firmie, ale zwiększy zadowolenie Twoich klientów oraz ich przywiązanie do Twojego biznesu! Sms Reminder wyśle do Twojego klienta smsa przypominającego mu o planowanej wizycie w Twojej firmie, dodatkowo umożliwiając w prosty sposób, za pomocą smsa zwrotnego, odwołanie spotkania. Zarządzaj lepiej czasem swojej firmy i zapewnij sobie wdzięczność zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami by uruchomić usługę Sms Reminder.
SMS MT
Serwisy sms mt zapewnią Ci stały dochód z Twoich witryn internetowych. Wszędzie tam gdzie stosowałeś do tej pory płatności sms MO (Sms Premium) możesz zastąpić je subskrypcją SMS MT, zapewniającą o wiele większą stopę dochodu. Użytkownik Twojej strony poprzez wpisanie specjalnego kodu na stronie lub wysyłając darmowy sms, otrzymuje dostęp do treści premium i dokonuje zapisu na płatną subskrypcję, w ramach której w określonych interwałach czasowych zostanie obciążony zadaną kwotą za otrzymaną wiadomość sms lub mms. Ze swojej strony zapewniamy pełną gotową infrastrukturę usługi, stały 24 h nadzór nad prawidłowością jej działania, atrakcyjne stawki revenue share oraz możliwość korzystania z naszych treści subskrypcyjnych. Jedynym działaniem z Twojej strony może być szybka podmiana kodu na Twojej stronie www i już po chwili możesz oglądać jak Twoje zyski rosną o 100, 200, 400%!
Konkursy internetowe
Potrzebujesz szybko wypromować swoją stronę internetową? Szukasz sposobu jak zdobyć dużo fanów dla swojej strony na facebooku? Rozrywka w Internecie to najprężniej rozwijająca się gałąź usług wirtualnych. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy atrakcyjny i skuteczny konkurs internetowy dzięki któremu: zyskasz wartościowy ruch na stronie, powiększysz bazę danych swoich klientów, Twój fanpage na facebooku będzie pękał w szwach od nowych likeów! Zapewnimy pełną obsługę konkursu poczynając od zaprojektowania i uruchomienia dedykowanej strony, poprzez regulamin, wybór nagród, a na wyborze zwycięzców i rozsyłce nagród kończąc. Skontaktuj się z nami, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.