Zespół Doświadczeni specjaliści z każdej dziedziny to gwarancja wykonania projektu na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z ludzi z olbrzymim doświadczeniem, przepełnionych pasją i zaangażowaniem. Do każdego elementu projektu desygnowana jest osoba specjalizująca się w danym aspekcie. Tym ludziom możesz powierzyć swoje koncepcje, a oni rozbudują je w rzeczy, o których nie zdążyłeś pomyśleć. Na każdym etapie budowania kierujemy się zasadą doskonałości, nie oddając żadnego elementu dopóki nie jest on najlepszy z możliwych.
Opieka Opieka nad klientem nie kończy się wraz z oddaniem projektu. Nasze usługi są monitorowane 24 godziny na dobę. Dzięki stałemu kontaktowi z operatorami możemy zapewnić, że Twoje serwisy będą działały cały czas, a każda awaria będzie naprawiana w najszybszym możliwym czasie. Jako jedyni w Polsce mamy wdrożony monitoring serwisów MT. Każda usterka jest natychmiast raportowana do jednostki odpowiedzialnej. Monitorujemy nieprawidłowości w obciążeniach, braki zapisów, braki wysyłki, nieprawidłowe pory wysyłki, niedziałające numery i wiele, wiele więcej parametrów, tak żeby zapewnić Twój spokojny sen.
Research W naszej pracy kierujemy się zasadą: jeśli trzeba coś zrobić, musi to być zrobione dobrze. W biznesie nie ma miejsca na pomyłki. Dlatego przed realizacją każdego zlecenia przeprowadzamy dokładną analizę, przeszukujemy rynek w czasie i przestrzenie pod kątem istniejących rozwiązań. Patrzymy co można zrobić lepiej. Dostrzegamy, czego nie należy robić. Uczymy się nie na swoich błędach, ale na błędach innych. Potrafimy czytać między wierszami, po to by z gąszcza możliwych dróg wybrać tę prowadzącą prosto do celu. Przekonaj się, że warto nam zaufać